v Travel Blog

Snapchat stories z cesty skrz Malajsií a Thajskem

Myšlenka streamovat svým sledujícím víceméně live to, co se v mém životě odehrává, se mi pozdávala už delší dobu. Proto když jsme se s Adamem vydali na cestu do Jihovýchodní Asie, přišlo mi to jako skvělý moment dát šanci Snapchatu. Jak v Malajsii, tak v Thajsku jsme měli neustálý přístup k internetu, tudíž nebyl problém vše natáčet a vážně ihned uploadovat. Zhruba 80% stories jsem si i uložil (sem tam jsem zapomněl), abych je po příjezdu mohl přidat i na YouTube.

Netušil jsem však, že budou mít dohromady celou jednu hodinu. Vůbec si tedy nenalhávám, že se na to bude dívat každý, ale rád bych to na svém blogu měl. Třeba se tím rád prokliká někdo, koho zajímá buď třeba jak takové cestování po Asii vůbec vypadá. Nebo se dokonce sám na podobnou cestu chystá, nebo třeba koho jenom zajímá, jak to v Malajsii a v Thajsku vůbec vypadá, jaké mají jídlo a podobně. Jde si z toho udělat obrázek o mnoha věcech.

Hlavně to ale snad inspiruje alespoň jednoho člověka, aby přestal utrácet za věci, které nepotřebuje a které mu neřináši žádnou hodnotu, a raději si našetřil 30 tisíc na takový výlet, na který až do konce života nezapomene.

Vložit komentář

Komentář

  • Podobný obsah podle štítku