v 2015-2021

Byl jsem hostem podcastu Proti Proudu

Tentokrát jsem neodpovídal na dotazy přes email, ale byl jsem hostem Dana Tržila, digitálního nomáda a online podnikatele, v jeho novém podcastu Proti Proudu.

Osobně mám z tohoto rozhovoru výborný pocit, protože jsem byl opět autentický a odpovídal jsem na vše od srdce. Za vším, co jsem řekl, si pevně stojím a podle těchto přesvědčení žiju.

Můžete v něm slyšet průřez mými názory, o mém ukončení studia práv, informace o mém online podnikání a čím konkrétně si vlastně vydělávám, proč se vůbec živím online a nedokážu si představit pracovat v průměrné práci jako většina ostatních, jaké zdravé návyky mám a jak jsem si je vybudoval, jak se o sebe starám a co doporučuji ostatním, jaké jsou mé životní filozofie nebo taky něco málo o mém tradingu.

Dozvíte se tam především, že to, co mě nejspíše nejvíc odlišuje od ostatních, je má snaha dělat něco navíc. Nespokojit se s průměrem, nebýt pohodlný a líný, ale neustále s vzdělávat, vykračovat z komfortní zóny, experimentovat, snažit se a selhávat. Úspěch, svoboda a spokojený život vám totiž nikdo na zlatém podnose nedá, musíte si to vše vybojovat sami. Nestačí chtít, to dělá každý, je potřeba si za tím konzistentně jít!

Jakmile si tento díl poslechnete, doporučuji vám i ostatní rozhovory, které Dan natočil s velmi zajímavými hosty. Určitě vás inspirují a motivují k něčemu lepšímu.

Vložit komentář

Komentář