v 2015-2021

Krátký rozhovor v Piano talkshow

Začátkem tohoto roku se mi ozval můj známý Martin Vítek a požádal mě, zdali bych měl zájem natočit rozhovor pro jeho YouTube talkshow jménem Piano. Respektive jejich talkshow, jedná se totiž o projekt více lidí, kteří stojí za společností Fundchaser, která pomáhá mladým lidem s crowdfundingem a realizací jejich nápadů.

Podle toho, co jsem pochopil a jak informaci šířím dál, zvou si do Piana různé hosty ze Zlínského kraje. Zaměřují se na lidi, kteří se ve svém životě snaží něčeho dosáhnout, kteří vynikají v nějaké aktivitě, kteří žijou svůj vlastní příběh, jdou si po své vlastní ose a tím vlastně mohou inspirovat a motivovat ostatní.

Na YouTube se mnou žádný rozhovor zatím není, proto jsem neváhal a pozvání přijal. S moderátorem Jiřím jsem si ve Zlíně v Baťově vile povídal zhruba půl hodiny. Bavili jsme se o tom, jak vypadá můj život a o tématech, o které se zajímám a které mě nejvíce naplňují.

Například tedy co to pro mě znamená být šťastným a jaktože to o sobě mohu tvrdit už ve svých 24 letech. O prioritách, proč jsem přestal ve 4. ročníku studovat práva na Karlově univerzitě, o mém online podnikání FoodiesFeed, o obchodování na burze, o dosahování cílů a snů, o mé ranní rutině – bzrkém vstávání, meditaci, ledové sprše, cvičení nebo o mém zdravém stravování.

Jelikož je pro mě typické, že se rychle rozvášním a o daných tématech dokážu mluvit hodiny, bohužel jsem dost přetáhl odpověď na víceméně každou otázku. Ale co, takový už prostě jsem 🙂 Na dlouhé rozhovory se však v dnešní ryhlé době nechce nikdo dívat, a proto musel editor dosti zapracovat na sestříhání do pouhých 10 minut. Několik (asi většina) probíraných témat proto bohužel chybí. Ve finální verzi ponechali spíše otázky týkající se podnikání. Na mé vyžádání mi však poslali nesestříhané záběry a zvukovou stopu, tudíž můžete v budoucnu očekávat zde u mě na blogu i neupravenou verzi (přehrát).

Vložit komentář

Komentář

Webmentions

  • Piano talkshow - kompletní audionahrávka z rozhovoru - Jakub Kapušňák

    […] jsem v příspěvku s rozhovorem v Piano Talkshow naznačil, podařilo se mi sehnat kompletní audionahrávku. Finální verze rozhovoru na YouTube […]

    • Podobný obsah podle štítku